side-area-logo

O ofercie

Integracja Hobby w sklepie internetowym

Wielokrotnie byłem na liście chętnych do zakupu wspólnych gadżetów lub wypraw zlotowo-integracyjnych kończących się tylko wpisem na listę. Integracja hobby w sklepie internetowym to dystrybucja i sprzedaż indywidualna bez żadnej listy potencjalnych chętnych. Bez ponoszenia kosztów Cieszycie się promowaniem i reklamą własnych zainteresowań.

Sklep internetowy, który prowadzę jest multifunkcyjny a mianowicie część produktów jest dedykowana i widoczna tylko dla określonych odbiorców. Kilku z moich klientów ceni sobie poufność i dostępność asortymentu tylko dla członków ich grupy.

Podsumowując to czego nie widzisz w sklepie nie znaczy, że tego tam nie ma. Współpracuję z klubami sportowymi, grupami motoryzacyjnymi, wspieram stowarzyszenia, przyjaciół i odbiorców indywidualnych, chcących poszerzać horyzonty i wzbudzać zainteresowaniem społeczność, którą wspólnie Tworzymy.

Layer
Layer
Layer

Warianty i atrybuty produktów

ELASTYCZNE KORZYŚCI

Jak już pisałem wcześniej znam uczucie lidera , który musi zorganizować przedsięwzięcie dla grupy kilkudziesięciu osób. Cały Proces rozpoczyna się od stworzenia ankiety. Następnie wśród chętnych a często też osób, których nie interesuje dany projekt powstaje tak zwana burza mózgów. Narastająca ilość komentarzy zarówno pozytywnych jak i tych negatywnych z propozycjami rośnie z minuty na minutę. W tym momencie moderatorzy grupy czują się zdezorientowani. Jeśli grupą zarządza osoba z doświadczeniem i zdolnościami przywódczymi szybko rozwiąże konflikt przez odpowiedni podział zdań.

Natomiast ideą promowania wspólnych zainteresowań jest to aby większość a mało tego każda osoba w grupie była zadowolona i miała przysłowiowy “banan na twarzy”. Dlatego moje usługi dostosowuje do warunków panujących w grupie i formy zainteresowania. Bez względu czy jesteś piłkarzem, fanem czterech lub dwóch kołek, a może Tworzycie kółko hafciarskie w mojej ocenie liczy się fakt integracji i wspólnych upodobań. Prowadząc Wasz ”klubowy sklep” zdejmuję ciężar jakim są obarczeni Wasi administratorzy a produkty są dostępne online, eliminując Wasz czas na uzbieranie odpowiedniej kwoty a przede wszystkim znalezieniu wystarczającej ilości chętnych.

Większość produktów wykonuję samodzielnie a przy większych zleceniach wynajmuje park maszyn gdzie mam kontrolę nad procesem produkcyjnym. Odczuwanie radości i przyjemności z przygotowania gadżetów klubowych to właśnie sedno mojej pasji na podstawie, której buduję swoją karierę i przyjacielską więź z odbiorcami.

Ograniczyć Nas może tylko wyobraźnia

JAK TO DZIAŁA?

Nigdy nie naciskam i w tym przypadku nie podejmujcie ostatecznej decyzji. Wybierzcie jeden produkt, może być nim zwykły kubek a może jednak niezwykły bo przecież to podstawowy przedmiot z którego spożywamy napoje. Kubek to niezbędnik podczas turystycznych wycieczek czy spotkań z przyjacółmi, to naczynie, które przykuwa spojrzenie osób mijających na drodze. Przekonajcie się jak działa dystrybucja gadżetów online i świadomość promowania produktów oznakowanych Waszym logo i kolorową grafiką.

Nie ryzykujecie NIC.

Zapraszam będziecie mieli mnóstwo okazji do wykorzystania oferowanych przeze mnie produktów. Jeśli moja oferta Wam się nie spodoba bez żadnych pytań i komplikacji rozejdziemy się w swoje strony.

Wiele Dróg, Jeden Cel

PERSONALIZACJA PRODUKTÓW
Słuchając pomysłów zaprojektuję Waszą tożsamość tak abyście osiągnęli zaplanowany Cel.
GRUPY DOCELOWE
Ogólny dostęp do asortymentu lub tylko dla wybranych odbiorców.
SPRZEDAŻ INDYWIDUALNA
Możliwość wprowadzenia przedziałów cenowych w zależności od ilości zamawianych produktów lub zakup gadżetów w minimalnych ilościach.
WSPARCIE GRAFICZNE
To jasne i klarowne, że razem jest łatwiej dlatego stawiam na swoją kreatywność i skuteczność dzięki, którym jestem dla Was podporą.
WŁASNA DOMENA SKLEPU
Posiadając własny hosting, oferowana przeze mnie usługa może być dostępna na dowolnym serwerze
SPONSORING I PATRONI MEDIALNI
Odpowiednie nastawienie jest kluczem do sukcesu. Dlatego dzięki metodzie WIN WIN czyli tym co możesz dać i czego oczekujesz w zamian pozyskuję partnerów wspierających Wasze zainteresowania.

Mam zaszczyt

i Cieszę się tym, że
jestem przyjacielem dla swoich Klientów

 

Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module

Szukasz gadżetów
dla swojej Ekipy?

Śmiało, możesz poprosić o poradę.

Napisz do mnie.